Ceník

Srovnáváte si ceny více firem? Pak vězte, že u nás nenajdete nejlevnější lety balonem na trhu. Nabízíme plnohodnotné lety, kdy se za standardní cenu dočkáte skutečně exkluzivního zážitku. Vysvětlení, proč jsou levné lety rizikové, nabízíme na stránce o nejlevnějších letech balonem.

Na druhou stranu se snažíme nabízet vzduchoplavbu za nejlepší možné ceny, abychom mohli tento zážitek nabídnout pokud možno každému. Tomu odpovídají nové snížené ceny letenek pro letošní sezónu.

Soukromá vzduchoplavba

Při soukromé vzduchoplavbě jste v koši jen vy a vaši blízcí (a pilot). Můžete si určit místo a termín startu.

Romatická vzduchoplavba
pro 2 osoby
NOVĚ: 14.900,- Kč
Dříve: 15.900,- Kč
OBJEDNAT
Předlouhá vzduchoplavba
pro 2 osoby
19.900,- Kč
NOVINKA
OBJEDNAT
Rodinná vzduchoplavba
pro 4 osoby
(po dohodě + 1 dítě)
NOVĚ: 18.900,- Kč
Dříve: 19.900,- Kč
OBJEDNAT

V případě, že se na vaše přání start koná dále než 60 km od Brna, účtujeme dopravné ve výši 15,- Kč/km.

Palubní lístek

Palubní lístek opravňuje k účasti na veřejné vzduchoplavbě balonem vypsané v kalendáři letů. V koši bude celkem 3 až 5 pasažérů.

Palubní lístek
pro 1 osobu
NOVĚ: 4.800,- Kč
Dříve: 4.900,- Kč
OBJEDNAT
Palubní lístek
pro 2 osoby
NOVĚ: 9.300,- Kč
Dříve: 9.400,- Kč
OBJEDNAT

Platnost letenek

Letenky jsou platné 2 roky a poté je možné jejich platnost bezplatně prodloužit.

Navíc i po uskutečnění letu je možné letenky dále využít. Nově například naše letenky platí jako vstupenky do jediného balonového muzea v ČR - Muzea balónového létání v Chotilsku.

Slevy

Nabízíme slevu 10-25% držitelům karty Rodinné Pasy (sleva 25% je stylově na Rodinnou vzduchoplavbu pro rodiny s dětmi), slevu 15-20% držitelům Sphere Card (Sphere Card 15%, VIP 20%) a slevu 11-20% držitelům Karty Krňana (11% platí pro let z Brna s návratem, 20% potom na emigrační let z Krna pryč bez návratu :-).

Také všem našim stávajícím zákazníkům nabízíme slevu ve výši 10% na jejich další nákup.

Jak už to tak bývá, slevy nelze sčítat.

Způsoby platby

Vedle obligátních způsobů platby, tedy v hotovosti při převzetí, na dobírku, příp. proforma fakturou předem, nabízíme i několik méně obvyklých způsobů, které by vás mohly zaujmout.

Přijímáme poukázky Flexi Pass, relax Pass, Dárkový pass, Fokus pass Při platbě přijímáme poukázky Sodexo, konkrétně Flexi Pass, Relax Pass, Dárkový Pass či Fokus Pass; nově též Bonus Pass.

Rovněž lze pro platbu využít systém Benefit Plus, jste-li jeho uživateli.

Platby kartou prozatím bohužel možné nejsou.

Nestandardní způsoby platby bohužel nelze v plném rozsahu kombinovat se slevami, Váš konkrétní požadavek prosím zkonzultujte. Děkujeme.

Ostatní

Ceny výsadkového letu, reklamních letů, účastí na prezentačních akcích, upoutaných letů, akcí pro kolektivy či charitativní účely a dalších individuálních nabídek prosím konzultujte.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Letenka i vstupenkou
do balónového muzea

Nepřehlédněte, že všechny naše letenky platí zároveň jako vstupenky do Muzea balónového létání v Chotilsku. Nevyhazujte je proto ani po úspěšně absolvovaném letu naším balonem!

Stránky Muzea balónového létání v Chotilsku