Kalendář letů

Tento kalendář obsahuje seznam veřejných letů. Pokud máte palubní lístek na veřejnou vzduchoplavbu balonem Viktoria, vyberte si ze seznamu nejpříhodnější let a obsaďte si svá místa na palubě. Kalendář je průběžně aktualizován a doplňován o nové termíny, proto nepropadejte panice, pokud Vám žádný termín uvedený níže nevyhovuje, určitě se nějaký vhodný záhy objeví.

Poznámka k letům mimo sezónu:
V zimním období počasí neumožňuje smysluplně plánovat lety delší dobu dopředu. Proto od listopadu do března přecházíme na "mimosezónní" režim, kdy vypisujeme veřejné lety jen sporadicky při zvláštních příležitostech.

To samozřejmě neznamená, že bychom přestali létat. Ale lety plánujeme kratší dobu dopředu, podle příhodné předpovědi. Proto pokud máte zájem letět dříve než s příchodem jara, dejte nám prosím vědět, v případě zvažovaného letu Vás oslovíme a domluvíme se, zda Vám termín vyhovuje.

Pokud máte poukázku na soukromý let, tento kalendář není určen pro vás. Prosíme, abyste nás kontaktovali – společně naplánujeme váš let podle vašich představ.

Kalendář veřejných letů

Datum Čas srazu Místo Obsazeno/
Kapacita
Obsadit

Pokud se obsadí méně než 3 místa, let se ruší. V takovém případě budou pasažéři, kteří si v něm obsadili místa, informováni a mohou si vybrat jiný let.