O firmě Viktoria vzduchoplavební

Znáte dílo Julese Verna, příběhy převratných vynálezů a revolučních objevů? Znáte jeho dobrodužný román Pět neděl v balóně? Balon Viktoria v něm spojoval vše – odvahu a víru v úspěch, touhu objevovat neznámé, naději, kterou přinášela moderní technika...

Vernova Viktoria absolvovala svůj jediný, dlouhý a dobrodružný let napříč Afrikou. Nebyla ale pouhým prostředkem k poznávání a cestování, stala se ztělesněním idejí, byla bájným hrdinou, který vstoupil do země snů.

Vzkřísíme na chvíli její poslání, vzhůru k výškám, odvážně se vznést a objevovat...

Balon Viktoria

Balon Viktoria, jakkoli historického vzhledu, je veskrze moderním horkovzdušným aerostatem, vyrobeným v továrně na balóny Kubíček v Brně.

Pro technické fajnšmekry lze dodat, že se jedná o typ BB34Z o velikosti 3.400 m3 a maximální vzletové hmotnosti 999 kg. 4 palivové lahve umožňují až 2,5 hodinový let. Na palubě může být až 5 pasažérů.

Naši piloti

Piloti balonu Viktoria vám zaručí bezpečný let, všichni mají potřebná letecká oprávnění a s létáním balonem bohaté zkušenosti.

Budou vašimi průvodci, rádi se s vámi podělí o vše okolo balonového létání.

Poskytnou vám opravdový zážitek, neboť létají s nadšením a pro potěšení.

Mirek Borkovec

Mirek Borkovec - praxe 590 letových hodin.

"Každý člověk by měl alespoň jednou v životě spatřit svět okolo sebe z pořádného nadhledu. Ta perspektiva je skutečně nepopsatelná, zmizí všechny drobnosti - drobné nedostatky města či krajiny pod vámi i drobné malicherné starosti všedního dne, a zbyde jen nádherný svět ve své celistvosti."

Martin Koupa

Martin Koupa - praxe 580 letových hodin.

"Každý let balónem je pro mě výjimečný a unikátní. Nejen že potkám nové lidi, naše budoucí šlechtice, ale také jsou pokaždé jiné podmínky a jiné dobrodružství. Létání balónem vnímám v dnešním uspěchaném světě jako povznesení se nad všední starosti, které necháváme na zemi a v koši se pouze kocháme tím krásnem, které je všude okolo nás. Proto se těším na každý let s Vámi!"

Základní údaje

Balon Viktoria vlastní a provozuje:

Viktoria vzduchoplavební spol. s r.o.
Sídlo firmy: Bratří Mrštíků 24, 614 00 Brno
IČ: 28329724
DIČ: CZ28329724
Společnost je zapsaná u rejstříkového soudu v Brně pod spisovou zn. C 61609.

Všechny kontakty najdete zde.

Certifikáty

Společnost je držitelem Povolení k provozování leteckých prací a striktně dodržuje veškerá nařízení platná pro vyhlídkové lety. Samozřejmostí je balon pojištěný dle zákonných požadavků, stejně jako každé pasažérské místo v koši.

Viktoria vzduchoplavební je též členem profesního sdružení - Českého balónového svazu.

Chcete nás kontaktovat? Volejte 608 508 058 nebo pište na info@viktoria-vzduchoplavebni.cz. Pro všechny kontakty klikněte.